دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی با جواب


در حال بارگذاری
۲۲ مهر ۱۳۹۷
PDF
7.22 مگابایت
60 صفحه
۳۵۰۰ تومان
خرید

دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی با جواب

بازگشت به صفحه اصلی

شما با دانلود  سوالات آیین نامه رانندگی و با خواندن این نمونه سوالات نیاز به کتاب آیین نامه رانندگی و یا جزوه ای برای شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید. این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۹۷ برگزار شده است، لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات به رنگ سبز (تیک خورده) مشخص شده است. با خواند نمونه سوالات آیین نامه رانندگی قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین میکنیم.

همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است. همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است. این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست. با دانلود  سوالات آیین نامه رانندگی و خواندن این نمونه سوالات شما به این مهم دست پیدا می کنید.

دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی با پاسخنامه

سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی
هنرجوی گرامی شما با دانلود  سوالات آیین نامه رانندگی با سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی آشنا می شوید، ما برای شما سخت ترین سوالات آیین نامه، مهم ترین سوالات آیین نامه رانندگی  را جمع آوری کردیم، با مطالعه بسته طلایی آیین نامه رانندگی دیگر نیازی به کتاب آیین نامه نخواهید داشت، چراکه شما با سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی آشنا شده اید و با خیال راحت در جلسه آزمون آیین نامه حاضر خواهید شد و برای بار اول با نمره عالی آزمون آیین نامه را پشت سر خواهید گذاشت.

 

دانلود  سوالات آیین نامه رانندگی
وب سایت تست درایو برای هنرجویانی که توان خرید بسته طلایی را ندارند اقدام به ایجاد آزمون های آیین نامه مقدماتی و اصلی آیین نامه رانندگی به صورت رایگان نموده است، تمامی آزمون های آنلاین سایت به صورت کاملا رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه نیست. تفاوت آزمون های آزمایشی با بسته طلایی در آنلاین بودن آزمون های آزمایشی می باشد. در واقع شما با خرید بسته طلایی سوالات آیین نامه می توانید سوالات آیین نامه رانندگی در کامپیوتر، تلفن همراه و … ذخیره کنید و هر زمان نیاز داشتید به آن دسترسی خواهید داشت.

دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی با پاسخنامه کامل

 

نمونه سوالات  آیین نامه شامل تمامی فصل های کتاب آیین نامه می باشد:

فصل اول : قوانین و مقرار راهنمایی و رانندگی
فصل دوم:رانندگی ایمن
فصل سوم :آشنایی با سیستمهای فنی خودرو وسرویس و نگهداری
فصل چهارم: فرهنگ رانندگی
فصل پنجم: امداد و نجات
فصل ششم : آلودگی های ترافیک

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی با پاسخنامه کامل

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.