منابع آزمون دفتر خدمات سلامت


در حال بارگذاری
30 بازدید
۱۵/۰۰۰ تومان
خرید


 

کامل ترین منابع آزمون دفتر خدمات سلامت

آزمون دفتر خدمات سلامت- منابع آزمون دفتر خدمات سلامت- دانلود منابع دفتر خدمات سلامت- دانلود منابع آزمون کشوری دفتر خدمات سلامت- نمونه سوالات آزمون دفتر خدمات سلامت با جواب- نمونه سوالات آزمون دفتر خدمات سلامت با پاسخنامه- منابع آزمون دفتر خدمات سلامت- جزوه آموزشی آزمون دفتر خدمات سلامت- کامل ترین منابع آزمون دفتر خدمات سلامت.

بازگشت به صفحه اصلی 

این بسته شامل کامل ترین منابع آزمون فراخوان کشوری دفاتر خدمات سلامت است که به طور رسمی در سایت مربوطه ذکر شده و شامل موارد زیر است:

۱- قوانین و دستورالعملهای عمومی و اختصاصی

– دستورالعمل عمومی و ضوابط اختصاصی انجام خدمات ممیزی بهداشتی دفاتر خدمات سلامت

– قانون اصالح ماده ۳۱ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی

– آیین نامه اجرایی قانون اصالح ماده ۳۱ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی

۲- قانون کار و قوانین مالیاتی

– سرفصلهای مهم قانون کار:

– تعاریف کلی و اصول

– قرارداد کار

– شرایط کار

– حفاظت فنی و بهداشت کار

– آموزش و اشتغال

– خدمات رفاهی کارکنان

– مراجع حل اختالف

– جرائم و مجازات ها

– قانون بیمه بیکاری

۳- سرفصلهای مهم قوانین مالیاتی:

– قوانین و مقررات مالیات بر درآمد مشاغل

– قوانین و مقررات مالیات بر ارزش افزوده

– آئیننامه تحریر دفاتر قانونی

۴-حسابداری و مدیریت مالی

۵-خلاصه کتاب اصول و فنون مذاکره

۶- فایل کامل کتاب حسابداری و مدیریت مالی برای مدیران تألیف پرویز بختیاری بصورت کامل که یکی از منابع اصلی این آزمون می باشد.

۷- فایل کامل کتاب اصول و فنون مذاکره تألیف دکتر مسعود حیدری بصورت کامل که یکی دیگر از منابع اصلی این آزمون می باشد.

                      

شما با خرید این بسته ۲۰ عدد فایل PDF آموزشی به همراه فایل کامل کتاب اصول و فنون مذاکره دکتر مسعود حیدری و فایل کامل کتاب جسابداری و مدیریت مالی برای مدیران پرویز بختیاری را دانلود می نمایید که شامل منابع آزمون دفتر خدمات سلامت می باشد و با خواندن آنها می توانید در آزمون نمره بالایی کسب نمایید. با توجه به اینکه منابع این آزمون بسادگی پیدا نمی شود و همچنین به دلیل زمان کمی که تا آزمون باقی مانده است شما میتوانید با هزینه مبلغ ناچیز و استثنایی بیست هزار تومان  این بسته آموزشی را خرید و دانلود نمایید. این بسته آموزشی می تواند به شما کمک کند تا از وقت باقی مانده تا آزمون بهترین بهره را ببرید و بتوانید خود را برای آزمون آماده کنید. این فایل ها به صورت طبقه بندی شده و در فایل های جداگانه آماده شده اند و شما براحتی می توانند یا این فایل ها را پرینت کرده و استفاده نمایید یا اینکه در کامپیوتر، لپ تاپ، تب لت و حتی گوشی همراه خودتان فایل ها را مطالعه نمایید.دعای ما پشت سر شماست به امید اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از این آزمون بدست آورید.

 

 

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

 

تیم تأمین محتوای کافی نت آنلاین رز علاوه بر گرد آوری این منابع برای شما داوطلبان شرکت در آزمون کشوری دفتر خدمات سلامت یک بسته دیگر شامل نمونه سوالات در بر گیرنده تمامی منابع ذکر شده در این آزمون را فراهم ساخته که آنها را نیز می توانید از لینک زیر مشاهده کرده و در صورت نیاز خرید نمایید. این سوالات به صورت طبقه بندی شده و در فایل های جداگانه همراه با پاسخنامه آماده شده اند و شما براحتی می توانند یا این سوالات را پرینت کرده و استفاده نمایید یا اینکه در کامپیوتر، لپ تاپ، تب لت و حتی گوشی همراه خودتان فایل ها را مطالعه نمایید.

مشاهده نمونه سولات آزمون دفتر خدمات سلامت همراه با پاسخنامه

 

 

اخبار کامل درباره فراخوان کشوری دفاتر خدمات سلامت:

دفتر خدمات سلامت در ۹ استان کشور راه اندازی می شود

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اظهار داشت: دفاتر خدمات سلامت در ۹ استان کشور راه اندازی می شود.

به گزارش وب دا، مهندس محسن فرهادی در حاشیه کارگاه کشوری بهداشت و ایمنی مواد غذایی و اماکن عمومی در گفتگو با خبرنگاران در دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: ۲۵ دفتر خدمات سلامت به صورت کاملا خصوصی طی ۶ ماه گذشته در تهران به شکل پایلوت راه اندازی شده است که باتوجه به نتایج مثبت آن در نظر داریم این اقدام را در استان های دیگر انجام بدهیم.

وی، با اشاره به اینکه دانش آموختگان بهداشت محیط توسط این دفاتر جذب می شوند، افزود: انجام ممیزی از واحدهای صنفی، راهنمایی، کنترل و کمک به واحدهای صنفی برای شناسایی و رفع نقاط بحرانی و غیربحرانی و نواقص بهداشتی موجود قبل از بازرسی سیستم بهداشت محیط دانشگاه های علوم پزشکی از جمله فعالیت های این دفاتر است.

***تشکر از برگزاری این کارگاه توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، ضمن تشکر از برگزاری این کارگاه توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تا کنون چنین همایش تخصصی نداشتیم.

مهندس محسن فرهادی، عملیاتی شدن برنامه هفتم طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در راستای ارتقای بهداشت عمومی را هدف اصلی از برگزاری این کارگاه عنوان کرد.

به گفته وی، تقویت برنامه های بهداشت محیط در نظام شبکه و استفاده از زیرساخت های موجود، ایجاد تعامل و ارتباطات مختلف با مردم و اصناف از طریق سامانه ۱۹۰، تقویت و به کارگیری پتانسیل بخش خصوصی در امر بهداشت محیط و تمرکز و تاکید بر روش های کنترل غذا در سطح عرضه از دیگر اهداف این کارگاه است.

فرهادی، به موضوع تقویت و به کارگیری پتانسیل بخش خصوصی در امر بهداشت محیط اشاره کرد و ادامه داد: وزارت بهداشت براساس آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده ۱۳ مواد ۲۴، ۲۵ و ۴۱ درصدد راه اندازی شیوه های خود کنترلی و خوداظهاری های بهداشتی توسط مالکین، مدیران و متصدیان اصناف می باشد.

*** تجهیز دانشگاه های علوم پزشکی به دستگاه های سنجش پروتابل و تجهیزات آزمایشگاهی

وی، با اشاره به تشدید بازرسی های بهداشت محیط در ایام ماه مبارک رمضان افزود: امسال روش کنترل و بازرسی در این ایام با سال های گذشته متفاوت خواهد بود .

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: دانشگاه های علوم پزشکی به دستگاه های سنجش پروتابل مجهز می شوند که با استفاده این دستگاه ها در محل عرضه و تولید و توزیع مواد غذایی مداخله و سلامت مواد غذایی را در همان مکان بررسی و آزمایش می کنند و در صورت وجود مشکل اجازه رسیدن به دست مصرف کننده را نمی دهد.

وی، به اجرای چنین اقدامی به صورت آزمایشی در طرح سلامت نوروزی اشاره و تصریح کرد: با استفاده از این دستگاه های پروتابل در نوروز امسال تاکنون بیش از ۴۷۰ هزار مورد سنجش پارامترهای تهدید کننده مواد غذایی انجام شده است در حالیکه کل سال گذشته ۲۴ هزار نمونه در کل کشور مورد آزمایش قرار گرفته است.

مهندس فرهادی، با بیان اینکه با این دستگاه ها دما، رطوبت، نور، بارمیکروبی سطوح و مواد غذایی و نمک موجود در غذا و سلامتروغن ، PHغذا و … مورد سنجش قرار می گیرد، یادآور شد: این دستگاه ها با صحت و دقت تقریبا مقبول، اطلاعات لازم را در اختیار کارشناسان بهداشت محیط قرار می دهد.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، صرفه جویی در زمان، هزینه و مداخله در محل را از جمله فواید به کارگیری دستگاه های سنجش پرتابل عنوان کرد.

 

 

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • شما از طریق نام کاربری و رمز عبوری که برای خود در  نظر گرفته اید می توانید وارد سایت شده و در پنل کابری خود تا مادام العمر فایل های خریداری شده خود را دانلود نمایید.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با واتساپ 09139857239 در ارتباط باشید.

 برچسب ها: