دانلود کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی دکتر مجید متقی نژاد


در حال بارگذاری
بروز شده
PDF
104 مگابایت
780 صفحه
171 بازدید
۱۰/۰۰۰ تومان
خرید
کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی , کتاب فارماکولوژی, دانلود کتاب فارماکولوژی, ترجمه دکتر مجید متقی نژاد, خرید اینترنتی کتاب فارماکولوژی ۲۰۱۵ کاتزونگ و ترور کاتزونگ و ترور, دانلود کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ, تألیف برترام جی. کاتزونگ

دانلود کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی دکتر مجید متقی نژاد

فایل کامل – جلد اول

دانلود کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی دکتر مجید متقی نژاد

خرید

مشخصات کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی دکتر مجید متقی نژاد:

نویسنده : برترام جی کاتزونگ

مترجم : مجید متقی نژاد

انتشارات : انتشارات اندیشه رفیع

سال چاپ : ۱۳۹۴

نوبت چاپ : اول

خرید

کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی به منظور آموزش فارماکولوژی به دانشجویان در رشته های علوم پزشکی نوشته شده است.از نکات قابل توجه دراین کتاب وجودمطالعات موردی درابتدای فصول وجدول خلاصه مطالب درانتهای فصول میباشدکه یادگیری فارماکولوژی را جالبتر و تسهیل مینماید. چاپ رنگی این کتاب به فهم محتوای آن کمک شایانی می نماید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • شما از طریق نام کاربری و رمز عبوری که برای خود در  نظر گرفته اید می توانید وارد سایت شده و در پنل کابری خود تا مادام العمر فایل های خریداری شده خود را دانلود نمایید.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با واتساپ 09139857239 در ارتباط باشید.
  • منابع و نمونه سوالات موجود در فروشگاه بصورت پیشنهادی بوده و منطقا شما برای موفقیت در آزمون مد نظر باید مطالعات وسیع تری داشته باشد.
  • در صورتی که با رعایت انصاف و با ذکر علت به این نتیجه رسیدید که محصول فروخته شده به شما با توضیحات ارائه شده آن محصول منطبق نیست، طبق قوانین وجه پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.