کاملترین منابع و نمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاور خانواده رشته مشاوره روان شناختی

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۳ فروردین ۱۳۹۸
PDF
90 مگابایت
زیاد
۲۰۰۰۰ تومان
خرید
کاملترین منابع و نمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاور خانواده رشته مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات آزمون پروانه مشاوره خانواده,نمونه سوالات آزمون پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی, نمونه سوالات عمومی آزمون پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی آزمون پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,آزمون استخدامی مشاوره روان شناختی,امتحان پروانه مشاوره خانواده رشته مشاوره روان شناختی,دانلود رایگان نمونه سوال مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات آزمون مشاوره خانواده,نمونه سوالات آزمون مشاوره خانواده کد ۱۰۱,نمونه سوالات آزمون مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات مشاوره خانواده روان شناختی,نمونه سوالات پروانه مشاوره,نمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,مشاوره روانشناختی, نمونه سوالات اخذ پروانه مشاوره خانواده,نمونه سوالات استخدامی مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات پروانه مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات تشخیص و آسیب‌شناسی روانی,نمونه سوالات اصول و فنون مشاوره,نمونه سوالات مکاتب زوج درمانی و خانواده درمانی,نمونه سوالات آزمون‌های روانی و تشخیصی,نمونه سوالات اخلاق حرفه‌ای,نمونه سوالات روانشناسی رشد کودک و نوجوان,نمونه سوالات احکام اسلام در امور خانواده

کاملترین منابع آموزشی و نمونه سوالات همراه با پاسخنامه

آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

رشته مشاوره روان شناختی

 آمادگی کامل جهت آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

نمونه سوالات و منابع مطالعاتی برای آزمون عمومی و آزمون تخصصی

اخذ پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی

بازگشت به صفحه اصلی 

خرید
نمونه سوالات آزمون پروانه مشاوره خانواده,نمونه سوالات آزمون پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی, نمونه سوالات عمومی آزمون پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی آزمون پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,آزمون استخدامی مشاوره روان شناختی,امتحان پروانه مشاوره خانواده رشته مشاوره روان شناختی,دانلود رایگان نمونه سوال مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات آزمون مشاوره خانواده,نمونه سوالات آزمون مشاوره خانواده کد ۱۰۱,نمونه سوالات آزمون مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات مشاوره خانواده روان شناختی,نمونه سوالات پروانه مشاوره,نمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,نمونه سوالات تخصصی رشته امتحانی مشاوره روان شناختی,مشاوره روانشناختی, نمونه سوالات اخذ پروانه مشاوره خانواده,نمونه سوالات استخدامی مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات پروانه مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات مشاوره روانشناختی,نمونه سوالات تشخیص و آسیب‌شناسی روانی,نمونه سوالات اصول و فنون مشاوره,نمونه سوالات مکاتب زوج درمانی و خانواده درمانی,نمونه سوالات آزمون‌های روانی و تشخیصی,نمونه سوالات اخلاق حرفه‌ای,نمونه سوالات روانشناسی رشد کودک و نوجوان,نمونه سوالات احکام اسلام در امور خانواده

پس از خرید بلافاصله می توانید ۱۶ فایل اختصاصی آزمون پروانه مشاوره خانواده زیر را دانلود نمایید:

ـ فایل آموزشی احکام اسلام در امور خانواده. (۲۳۵ صفحه)

ـ نمونه سوالات احکام اسلام در امور خانواده + پاسخنامه؛ (۲۰۴ صفحه)

ـ فایل آموزشی آشنایی با قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱ . (۷ صفحه)

– فایل آموزشی آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت خانواده. (۱۹ صفحه)

– فایل آموزشی دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانواده. (۲۳ صفحه)

ـ فایل آموزشی آشنایی با مباحث پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی با اولویت ناهنجاری‌های حوزه خانواده. (۱۱۴ صفحه)

ـ کتاب تشخیص و آسیب‌شناسی روانی. (۴۹۳ صفحه)

ـ نمونه سوالات  تشخیص و آسیب‌شناسی روانی + پاسخنامه؛ (۱۶۰ صفحه)

ـ فایل آموزشی اصول و فنون مشاوره. (۲۵ صفحه)

ـ نمونه سوالات اصول و فنون مشاوره+ پاسخنامه؛ (۶۱ صفحه)

ـ کتاب مکاتب زوج درمانی و خانواده درمانی. (۱۱۲ صفحه)

ـ نمونه سوالات مکاتب زوج درمانی و خانواده درمانی+ پاسخنامه؛ (۷۸ صفحه)

ـ کتاب آزمون‌های روانی و تشخیصی. (۲۷۳ صفحه)

ـ نمونه سوالات آزمون‌های روانی و تشخیصی+ پاسخنامه؛ (۱۰۰ صفحه)

ـ فایل آموزشی اخلاق حرفه‌ای. (۴۲ صفحه)

ـ نمونه سوالات روانشناسی رشد کودک و نوجوان+ پاسخنامه؛ (۲۰۰ صفحه)

برای تهیه این منابع آموزشی و نمونه سوالات و گردآوری پاسخ های آنها تلاش و وقت زیادی صرف شده و برای این تلاش قیمت ۲۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده که در برابر این تلاش و مطالبی که به شما ارائه می شود قیمت ناچیزی می باشد. ارزش واقعی این بسته آموزشی به همراه منابع و کتاب های قرار داده شده در آن بالای ۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد. موارد مشابه دیده شده در وبسایت های دیگر با قیمت پایین یا کامل نبودند و یا اینکه بصورت کاملا نامرتبط با موضوع، در حد چند صفحه محدود و به صورت کاملا غیر کاربردی بدون منابع و سوالات بدرد بخور و کامل و گاهاً بدون پاسخنامه قرار داده شده اند و فقط ترفندی برای درآمد می باشند.

اما فایل های آموزشی و نمونه سوالاتی که در این فروشگاه برای شما قرار داده شده بصورت کاملا طبقه بندی شده و مشتمل بر تمامی مواد آزمون می باشند و به جرأت می توانیم ادعا کنیم که کامل تر از این فایل ها در هیچ وبسایت دیگری نمی توانید پیدا کنید. منابع مطالعاتی گردآوری شده، کتاب ها و تعدد سوالات بهمراه پاسخنامه دقیق و کامل می تواند راه گشای شما در این آزمون باشد. امیدوارم که با خرید و پیشنهاد این بسته آموزشی به دوستان خود ما را در مسیری که قرار گرفته ایم یاری نمایید.

در این آزمون به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی (هر یک از دروس آن با ضریب ۱ اعمال و براساس آن نمره کل عمومی ساخته می‌شود، داده خواهد شد و همچنین یک دفترچه مجموعه سوال آزمون اختصاصی تحویل می‌شود. نمره کل نهایی داوطلب با ضریب ۱ برای نمره کل عمومی و ضریب ۲ برای نمره کل اختصاصی ساخته می‌شود. داوطلبانی که با توجه به ظرفیت اعلام شده و نمره کل اکتسابی حدنصاب لازم را کسب نمایند در ردیف معرفی شدگان دو/۲ برابر ظرفیت برای مرحله مصاحبه قرار خواهند گرفت. تیم تأمین محتوای کافی نت آنلاین رز جهت آمادگی کامل شما داوطلبان شرکت در این آزمون هم برای آزمون عمومی و هم آزمون تخصصی پروانه مشاوره خانواده رشته مشاوره روان شناختی منابع و نمونه سوالات کامل و طبقه بندی شده ای فراهم نموده که شما عزیزان بتوانید با مطالعه آنها در این آزمون موفق و پیروز باشید. این منابع و سوالات در قالب فایل PDF بصورت کاملا طبقه بندی شده ، همراه با پاسخنامه و آماده پرینت کردن هستند همچنین شما عزیران می توانید این فایل ها را در کامپیوتر، لپ تاپ، تب لت و یا موبایل خود مطالعه نمایید. و از در هر کجا که فرصتی پیش آمد بتوانید به مطالعه بپردازید. آروزی ما برای شما موفقیت در این آزمون و کلیه مراحل زندگی شماست.

مواد آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده رشته مشاوره روان شناختی شامل موارد زیر است:

مواد آزمون عمومی:

الف ـ احکام اسلام در امور خانواده؛
ب ـ آشنایی با قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱و آیین‌نامه اجرایی آن و دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانواده.
پ ـ آشنایی با مباحث پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی با اولویت ناهنجاری‌های حوزه خانواده.

مواد آزمون تخصصی:

الف ـ تشخیص و آسیب‌شناسی روانی؛

ب ـ اصول و فنون مشاوره؛

پ ـ مکاتب زوج درمانی و خانواده درمانی؛

ت ـ آزمون‌های روانی و تشخیصی؛

ث ـ اخلاق حرفه‌ای؛          

ج ـ روانشناسی رشد کودک و نوجوان؛

ما در این بسته آموزشی برای کلیه مواد آزمون ذکر شده در بالا منابع مطالعاتی اختصاصی، کتاب و نمونه سوالات همراه با پاسخنامه قرار داده ایم تا شما با خواندن این منابع، کتاب ها و نمونه سوالات بتوانید آزمون موفقی پیش رو داشته باشید.


«« لینک های دانلود تست شده فعال و سالم می باشند »»

خرید
نمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهنمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهنمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهنمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهنمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهنمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهنمونه سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

همچنین جهت تهیه منابع و نمونه سوالات همراه با پاسخنامه رشته های دیگر آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده می توانید به موارد زیر مراجعه نمایید:

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 برچسب ها: